Moodulmaja tehas aastast 2004

Akso-Haus

Ainuke Eesti firma, kes ehitab oma majad vundamendiga juba tehases valmis!

Meie konkurentsieeliseks on ainulaadne patenteeritud ehitustehnoloogia, mille kohta saab lähemalt lugeda "Akso-Haus modulaarne ehitustehnoloogia" leheküljelt.

Ettevõttest lähemalt

Akso-Haus OÜ on 2004. aastal Eestis registreeritud ettevõtete. Meie tehnoloogia on kaitstud kasulike mudelitega kolmes Balti riigis, Soomes ja Saksamaal.

Akso-Haus OÜ äriidee on toota unikaalsel ning monopoolsel tehnoloogial ehitisi Eestis ja müüa toodang Skandinaavia turule. Oleme tootnud ja paigaldanud Skandinaavia turule ajavahemikul 2009-2013 üle 350 maja.

Akso-Haus OÜ on Skandinaavia turul tuntud oma kvaliteetse töö ja täpsete tarneaegade poolest. Töötame ja täiendame igapäevaselt uut tehnoloogilist metoodikat, et valmistada ja transportida mitmetest moodulitest betoonvundamendil koosnevaid ehitisi: eramud, lasteaiad, koolid, hooldekodud, kohvikud-restoranid, autoteeninduspinnad, korrusmajad jne.

  • Akso-Haus OÜ on loodud 16.04.2004. a.
  • Ettevõtte osakapital: 1.000.000 EUR
  • Ettevõtte aadress: Haapsalu mnt 7c, Vasalemma, Harjumaa
  • Ettevõtte registrinumber: 11026928

Ettevõtte omanikeks on mitu erinevat Eesti kapitalil põhinevat ettevõtet. 

Strateegia (lühikokkuvõte)

Tehnoloogia valdaja teostab osa ehitus- ja paigaldustööd alltöövõtu korras. Iga hoone ehitamisel on tööjõu kulu eelnevalt alltöövõtja ettevõttega kindlalt lepinguga fikseeritud ja see ei saa tüüphoone puhul muutuda. Sama seis on ka materjalidega, mis garanteerib lõpptarbijale konstantse ja fikseeritud ehitusmaksumuse.

Peatöövõtja peamiseks huviks on, et kliendist lõpptarbija saab kindlaks kokkulepitud ajaks väga hea kvaliteediga toote. Kõik ehituse etapid viiakse läbi Akso Haus tehase siseruumides, hästi korraldatud ning kvalifitseeritud spetsialistide järelvalve all, optimaalse aja- ja rahakasutusega.

Disainerid, insenerid ja ehitajad töötavad koos samas ruumis, mis tagab kõige tõhusama teabevahetuse ja paindliku ehitusprotsessi, kuna iga maja on unikaalne. See kindlustab optimaalse kvaliteedi ja aja juhtimise ning maksimaalse ohutus- ja ehitusnõuete täitmise.

Toorainete, seadmete ja töövahendite tehasesse transportimise protsess on maksimaalselt tsentraliseeritud. Tänu sellele ei ole vaja toorainet, seadmeid ja töövahendeid igale ehitusplatsile eraldi transportida. 

Ehitustööde käigus on materjalid, tööriistad ning vahendid kõik mugavalt kohapeal olemas ning maja valmimisel ei ole vaja ehitusplatsi eraldi koristada ja sidevõrke eemaldada. Samuti ei ole vaja ehitusobjekti valvata.

Saavutused

2013. aastal arendasime koostöös Eesti tugeva arhitektuuriettevõttega Architect11 välja disainmaja Passion SMART DESIGN HOUSE. Ehitis võitis Eesti Puitmajaliidu auhinna – EESTI PARIM TEHASEMAJA 2013.

Passion SMART DESIGN HOUSE võitis lisaks 5 kategoorias auhinnad

  • Parim arhitektuur 2013
  • Parim puumaja 2013
  • Parim disain 2013
  • Parim konstruktsioon 2013
  • Parim innovaatilisus 2013

Tutvu lähemalt meie ehitustehnoloogiaga

Vaata Passion Smart Design House M1 tutvustust

Imago